Vaarverbod

Amstelbeker

Amstelbeker / Botendoop

Wedstrijd - 0 reacties

Vanmiddag rond een uurtje of 1 was het zover; de Amstelbeker. Het was bijzonder lekker weer voor eind september, wat zorgde voor veel toeschouwers op de vlotten en terrassen. Toeschouwers die niet alleen van het zonnetje genoten maar ook benieuwd waren naar het roeien dat spoedig van start zou gaan. De achten lagen klaar tussen […]

MGZ Henley groepsfoto 1

Blwerb: MGZ op de Henley Royal Regatta

Blwerb - 3 reacties

Na vele maanden trainen was het 30 juni dan eindelijk zover: MGZ vetrok naar Henley! Via de Franse snelweg en de veerboot vanaf Calais bereikten we Engeland. Na twee uur, ietwat onwennig, links te hebben gereden kwamen de bordjes Henley-on-Thames in zicht. Ondanks dat de wedstrijden pas twee dagen later van start zouden gaan, merkten […]

MerijnSoeters-0360-002

Avunculi René Hillege en Matthijs van Dam

Bestuur - 0 reacties

Op de Jaarlijkse Algemene Vergadering van afgelopen dinsdag werd aan twee Skøllies het avunculaat der A.A.S.R. Skøll verleend: René Hillege en Matthijs van Dam. Het avunculaat is een waardering voor de werkzaamheden die een lid heeft verricht en is tevens een aanmoediging voor de werkzaamheden die de avuncul nog gaat verrichten voor de vereniging. René […]

opening

05-09: RIT Openingsavond

Commissie - 0 reacties

Met het eind van de zomervakantie in zicht komt de RIT steeds dichterbij! Deze zal van start gaan op vrijdag 5 september. Om 17.00u zal er een bord eten klaar staan voor de RIT coaches waarna we om 18.00u starten met de i1 cursus. Voor iedereen die deze stip nog niet heeft is de i1 […]

206404_371326136280418_1141817475_n

24/08 – 31/08: World Rowing Championships

Wedstrijd - 0 reacties

Afgelopen week zijn acht Skøllies van start gegaan op het WK op onze eigen Bosbaan hier in Amsterdam. Vijf van die Skøllies wisten de A-finale te halen. Allereerst de Muda’s. Met hun bekende eindsprint wisten zij in de halve finale hun puntje voor dat van de Denen te drukken, en zo een plek in de […]

vraagactie Marielle

Mariëlle Bakker voorzitter Afco ’15

Bestuur - 0 reacties

Na een paar grijze dagen schijnt eindelijk weer volop de zon op het balkon van Skøll. Sinds maandag is de promo in volle gang en elke dag komen er nieuwe studenten langs om een stukje te roeien, te eten en te borrelen. Mariëlle Bakker, lid van de juniorendag-commissie binnen de promo, is er elke dag […]

eten

Promo

Commissie Overig - 0 reacties

Data Promo:Maandag 18 t/m 21 augustus, 18:00 – 20:00: Heerlijk etenWoensdag 20 augustus, 20:00: Open Feest in de Jantjes VerjaardagMaandag 25 t/m 28 augustus, 18:00 – 20:00 Wederom lekker eten, met weer een biertje om te blijven hangenDinsdag 26 augustus, 9:00 – 15:00: Roeien bij NemoDinsdag 26 augustus, 20:00: Open Feest in de Jantjes Verjaardag […]

nienke

Nienke Olling voorzitter GalaCie ’14

Bestuur - 0 reacties

Nienke Olling heeft een heerlijke werkvakantie op een camping in Spanje en weet nog helemaal van niets als Hannah van Dijk, voorzitter van CompoCie ’14, contact met haar opneemt via Skype om vanuit Spanje hun CompoCie jaar nog eventjes te evalueren. Tijdens het Skypen, wat, heel vreemd, op het balkon van Skøll plaatsvindt gaat het […]

Meer lezen...

Partners

 
 

Foto van de Week

<      Sep      >

Tuesday 30/09/14

Achtendag + eten + borrel

17:00

Wednesday 01/10/14

Open feest Jantjes Verjaardag

22:00

Thursday 02/10/14

Outdoorspecial + eten + borrel

18:30

Saturday 04/10/14

Stippendag

Stippendag Herfst RIT B1

Thêta Herfstregatta

Tuesday 07/10/14

Achtendag + eten +WK-huldiging

17:00

<      Oct      >

Wednesday 01/10/14

Open feest Jantjes Verjaardag

22:00

Thursday 02/10/14

Outdoorspecial + eten + borrel

18:30

Saturday 04/10/14

Stippendag

Saturday 04/10/14

Stippendag Herfst RIT B1

Saturday 04/10/14

Thêta Herfstregatta

Tuesday 07/10/14

Achtendag + eten +WK-huldiging

17:00

Thursday 09/10/14

Outdoor+ploegenpresenteeravond

18:30

Saturday 11/10/14

Afroeiwedstrijden/ Inauguratie

Knorrensteijn Memorial Regatta

Eindfeest RIT

Sunday 12/10/14

Abcoude Amsterdam

14:00

Friday 17/10/14

Silberne Riemen von Berlin

Saturday 18/10/14

Tromp Boat Race

Head of the River Charles

Sunday 19/10/14

Selectie Dames en Zwaar

Tuesday 21/10/14

Selectie Licht

Saturday 25/10/14

Stippendag B1 B2

Asopos Najaarswedstrijden

Wednesday 29/10/14

Ouderejaars competitiediner

18:30

Sunday 02/11/14

Novembervieren

Monday 03/11/14

Dies

Friday 07/11/14

Diesviering

<      Nov      >

Sunday 02/11/14

Novembervieren

Monday 03/11/14

Dies

Friday 07/11/14

Diesviering

Saturday 08/11/14

Stippendag B1 B2 D3

Herfst-Centrale afstipdag

10:00

Voor meer info mail afco@skoll.nl

Sunday 09/11/14

Argo Najaarswedstrijden

Tuesday 11/11/14

Biercantus

20:00

Sunday 23/11/14

Hel van het Noorden

Sunday 07/12/14

Ergohead

<      Dec      >

Sunday 07/12/14

Ergohead

Monday 22/12/14

Kerstreces

<      Jan      >

Saturday 24/01/15

Euro Open / Aegon NKIR

Saturday 07/02/15

Heimweek

<      Feb      >

Saturday 07/02/15

Heimweek

Saturday 14/02/15

Gyas Hunze

Saturday 21/02/15

Van Oord Winterwedstrijden

Saturday 07/03/15

Ganze Regatta

<      Mar      >

Saturday 07/03/15

Ganze Regatta

Saturday 14/03/15

Heineken Roeivierkamp

Sunday 22/03/15

Head of the River Amstel

Friday 27/03/15

NOOC Openingstoernooi

Saturday 28/03/15

Jeugd- en tweehead

Sunday 29/03/15

Skiffhead

Sunday 05/04/15

Varsity

<      Apr      >

Sunday 05/04/15

Varsity

Saturday 11/04/15

Skøll Cup

Skøll Cup feest

Saturday 18/04/15

Hollandia roeiwedstrijden

Aegon NK klein

Nereus Carpit Noctem

Saturday 02/05/15

Damen Raceroei Regatta

<      May      >

Saturday 02/05/15

Damen Raceroei Regatta

Saturday 09/05/15

Martini

World Cup I

Sunday 10/05/15

Amsterdam Masters

Saturday 16/05/15

Essen

Saturday 23/05/15

Westelijke Regatta

Saturday 30/05/15

Spaarne Lente Race

Friday 05/06/15

Thetis Sprint

Saturday 06/06/15

ARB

<      Jun      >

Friday 05/06/15

Thetis Sprint

Saturday 06/06/15

ARB

Saturday 20/06/15

ZRB

World Cup II

Saturday 27/06/15

Koninklijke-Holland Beker

Friday 03/07/15

Argo Sprint

Saturday 04/07/15

NSRF Slotwedstrijden

Henley Royal Regatta

<      Jul      >

Friday 03/07/15

Argo Sprint

Saturday 04/07/15

NSRF Slotwedstrijden

Saturday 04/07/15

Henley Royal Regatta

Saturday 11/07/15

World Cup III

Saturday 25/07/15

Senioren B WK

<      Aug      >

Saturday 08/08/15

WK Junioren

Facebook

Twitter

Weerbericht

Amsterdam Schiphol
Laatste meting: 09:55
Temperatuur: 18°C
Zicht: 10 km
Zon op: 7:37
Zon onder: 19:23
Wind: W kracht 4 (6.7 m/s)